C320C103K3G5TA
DigiKey raktári szám
C320C103K3G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C103K3G5TA
Leírás
CAP CER RAD 10NF 25V C0G 10%
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C320C103K3G5TA modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C