C317C432J1G5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
4300 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C317C432J1G5TA7301
DigiKey raktári szám
C317C432J1G5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C317C432J1G5TA7301
Leírás
CAP CER 4300PF 100V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C317C432J1G5TA7301 modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
formázott kivezetések
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C