C315C223K5G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Similar
Raktáron: 717
0.022 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C315C223K5G5TA
DigiKey raktári szám
C315C223K5G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C315C223K5G5TA
Leírás
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C315C223K5G5TA modellek
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,183" (4,66mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C