C315C223J5G5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.022 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C315C223J5G5TA7301
DigiKey raktári szám
C315C223J5G5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C315C223J5G5TA7301
Leírás
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C315C223J5G5TA7301 modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,183" (4,66mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C