C315C222G1G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Similar
Raktáron: 130
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
2200 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C315C222G1G5TA
DigiKey raktári szám
C315C222G1G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C315C222G1G5TA
Leírás
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C315C222G1G5TA modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,183" (4,66mm)
Tűrés
±2%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C