C315C120K3G5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
12 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C315C120K3G5TA7301
DigiKey raktári szám
C315C120K3G5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C315C120K3G5TA7301
Leírás
CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C315C120K3G5TA7301 modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,183" (4,66mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Egyenes
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C