C315C102K1R5HA7303 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C315C102K1R5HA7303
DigiKey raktári szám
399-C315C102K1R5HA7303TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C315C102K1R5HA7303
Leírás
CAP CER RAD MONO
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C315C102K1R5HA7303 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,150" H. x 0,100" Sz. (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,183" (4,66mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)