C2220C944KCRLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C2220C944KCRLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C2220C944KCRLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C2220C944KCRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2220C944KCRLCAUTO
Leírás
X7R WITH KONNEKT TECHNOLOGY 2220
Részletes leírás
0.94 µF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 2220 (5750 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2220C944KCRLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)