C2220C782KGGLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C2220C782KGGLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C2220C782KGGLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C2220C782KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2220C782KGGLCAUTO
Leírás
CAP CER 7800PF 2KV C0G/NP0 2220
Részletes leírás
7800 pF ±10% 2000V (2kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 2220 (5750 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2220C782KGGLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)