C2220C362KZGLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C2220C362KZGLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C2220C362KZGLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C2220C362KZGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2220C362KZGLCAUTO
Leírás
CAP CER 3600PF 2.5KV C0G 2220
Részletes leírás
3600 pF ±10% 2500V (2,5kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 2220 (5750 metrikus)
EDA / CAD modellek
C2220C362KZGLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)