C2220C303KHRLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C2220C303KHRLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C2220C303KHRLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C2220C303KHRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C2220C303KHRLCAUTO
Leírás
CAP CER 0.03UF 3KV X7R 2220
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.03 µF ±10% 3000V (3kV) Kerámia kondenzátor X7R 2220 (5750 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C2220C303KHRLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (egymásra helyezett), nagyfeszültség
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
2220 (5750 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)