C1812C943KCGLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C1812C943KCGLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1812C943KCGLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1812C943KCGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1812C943KCGLCAUTO
Leírás
CAP CER 0.094UF 500V C0G 1812
Részletes leírás
0.094 µF ±10% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1812C943KCGLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (egymásra helyezett), nagyfeszültség
Tűrés
±10%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)