C1812C304K1GLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C1812C304K1GLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1812C304K1GLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1812C304K1GLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1812C304K1GLCAUTO
Leírás
CAP CER 0.3UF 100V C0G/NP0 1812
Részletes leírás
0.3 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1812C304K1GLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (egymásra helyezett)
Tűrés
±10%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,154" (3,90mm)