C1812C142KZGLCAUTO
DigiKey raktári szám
399-C1812C142KZGLCAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1812C142KZGLCAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1812C142KZGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1812C142KZGLCAUTO
Leírás
CAP CER 1400PF 2.5KV C0G 1812
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1400 pF ±10% 2500V (2,5kV) Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1812 (4532 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1812C142KZGLCAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (egymásra helyezett), nagyfeszültség
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,217" (5,50mm)