C1206F225K4RAC31247665
DigiKey raktári szám
399-C1206F225K4RAC31247665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206F225K4RAC31247665
Leírás
2.20UF 16.0V
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nyitott mód
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)