C1206F104K1RAC3083
DigiKey raktári szám
399-C1206F104K1RAC3083TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1206F104K1RAC3083CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1206F104K1RAC3083DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206F104K1RAC3083
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1206F104K1RAC3083 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Nyitott mód
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)