C1206C475K4RACTU
DigiKey raktári szám
399-C1206C475K4RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1206C475K4RACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1206C475K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C475K4RACTU
Leírás
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1206C475K4RACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)