C1206C333KBRACAUTO
DigiKey raktári szám
399-15826-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-15826-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-15826-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C333KBRACAUTO
Leírás
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1206C333KBRACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, nagyfeszültség
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)