C1206C333K5RACAUTO
DigiKey raktári szám
399-C1206C333K5RACAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1206C333K5RACAUTOCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1206C333K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C333K5RACAUTO
Leírás
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1206C333K5RACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)