C1206C332KDRACTU
DigiKey raktári szám
399-C1206C332KDRACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1206C332KDRACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1206C332KDRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C332KDRACTU
Leírás
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±10% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1206C332KDRACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, nagyfeszültség
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)