C1206C223G3GECAUTO7210 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.022 µF ±2% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C1206C223G3GECAUTO7210
DigiKey raktári szám
C1206C223G3GECAUTO7210-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C223G3GECAUTO7210
Leírás
CAP CER 1206 22NF 25V C0G 2%
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C1206C223G3GECAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Alacsony ESL, alacsony ESR
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±2%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)