C1206C181J5GAC9733 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
180 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C1206C181J5GAC9733
DigiKey raktári szám
399-C1206C181J5GAC9733TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C181J5GAC9733
Leírás
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)