C1206C104J1RECAUTO7210
DigiKey raktári szám
399-C1206C104J1RECAUTO7210TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C1206C104J1RECAUTO7210CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C1206C104J1RECAUTO7210DKR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1206C104J1RECAUTO7210
Leírás
CAP CER 1206 0.1UF 100V X7R 5%
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1206C104J1RECAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)