C0805X475J4RACAUTO7210 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
4.7 µF ±5% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0805X475J4RACAUTO7210
DigiKey raktári szám
C0805X475J4RACAUTO7210-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805X475J4RACAUTO7210
Leírás
CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805X475J4RACAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)