C0805X224K1RAC31247042 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: C0805X224K1RAC31247042
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0805X224K1RAC31247042
DigiKey raktári szám
399-C0805X224K1RAC31247042TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805X224K1RAC31247042
Leírás
.220UF 100V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.22 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)