C0805X102K1RECAUTO7210 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 7 555
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
1000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X102K1RECAUTO7210
DigiKey raktári szám
C0805X102K1RECAUTO7210-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805X102K1RECAUTO7210
Leírás
CAP CER 0805 1NF 100V X7R 10%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0805X102K1RECAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,039" (0,98mm)