C0805S103K1RACAUTO
DigiKey raktári szám
399-6990-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-6990-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-6990-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805S103K1RACAUTO
Leírás
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0805S103K1RACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Szabad elektródás
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)