C0805C681KDRACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C681KDRACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C681KDRACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C681KDRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C681KDRACTU
Leírás
CAP CER 680PF 1KV X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±10% 1000V (1kV) Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0805C681KDRACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, nagyfeszültség
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)