C0805C681GCGACAUTO | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C0805C681GCGACAUTO |
Leírás | CAP CER 0805 680PF 500V C0G 2% |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 pF ±2% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C0805C681GCGACAUTO modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Tulajdonságok alacsony ESL, nagyfeszültség |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±2% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,055" (1,40mm) |