C0805C681G1GACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C681G1GACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C681G1GACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C681G1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C681G1GACTU
Leírás
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0805C681G1GACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)