C0805C475J4RACAUTO7210
DigiKey raktári szám
399-C0805C475J4RACAUTO7210TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C475J4RACAUTO7210CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C475J4RACAUTO7210DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C475J4RACAUTO7210
Leírás
CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
64 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±5% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0805C475J4RACAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)