C0805C474K3RAC31237042 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.47 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
cut-tape-render
C0805C474K3RAC31237042
DigiKey raktári szám
399-C0805C474K3RAC31237042TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C474K3RAC31237042
Leírás
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)