C0805C472GAGACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C472GAGACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C472GAGACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C472GAGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C472GAGACTU
Leírás
CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±2% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C472GAGACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)