C0805C471J5GAC31127665 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
470 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0805C471J5GAC31127665
DigiKey raktári szám
399-C0805C471J5GAC31127665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C471J5GAC31127665
Leírás
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0805
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)