C0805C224J5NACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C224J5NACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C224J5NACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C224J5NACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C224J5NACTU
Leírás
CAP CER 0.22UF 50V X8L 0805
Részletes leírás
0.22 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X8L 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C224J5NACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)