C0805C223K5RAC31237042 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.022 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
cut-tape-render
C0805C223K5RAC31237042
DigiKey raktári szám
399-C0805C223K5RAC31237042TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C223K5RAC31237042
Leírás
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Részletes leírás
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)