C0805C102KCRACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C102KCRACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C102KCRACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C102KCRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C102KCRACTU
Leírás
CAP CER 1000PF 500V X7R 0805
Részletes leírás
1000 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C102KCRACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, nagyfeszültség
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)