C0805C102K8RACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C102K8RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C102K8RACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C102K8RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C102K8RACTU
Leírás
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
Részletes leírás
1000 pF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C102K8RACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)