C0805C102K5RAC31127665 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
cut-tape-render
C0805C102K5RAC31127665
DigiKey raktári szám
399-C0805C102K5RAC31127665TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C102K5RAC31127665
Leírás
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)