C0805C102GAGECAUTO7210 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±2% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0805C102GAGECAUTO7210
DigiKey raktári szám
C0805C102GAGECAUTO7210-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C102GAGECAUTO7210
Leírás
CAP CER 0805 1NF 250V C0G 2%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C102GAGECAUTO7210 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Alacsony ESL, alacsony ESR
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±2%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)