C0603Y152K2RACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603Y152K2RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603Y152K2RACTU
Leírás
CAP CER 1500PF 200V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0603Y152K2RACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Szabad elektródás, Soft Termination
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)