C0603X272J5GACAUTO
DigiKey raktári szám
399-20471-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-20471-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-20471-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X272J5GACAUTO
Leírás
CAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0603X272J5GACAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, Soft Termination
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)