C0603X105K9RACTU
DigiKey raktári szám
399-17709-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-17709-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-17709-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X105K9RACTU
Leírás
CAP CER 0603 1UF 6.3V X7R 10%
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 6,3V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603X105K9RACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)