C0603X104J5RAC3190
DigiKey raktári szám
399-C0603X104J5RAC3190TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0603X104J5RAC3190CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0603X104J5RAC3190DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X104J5RAC3190
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603X104J5RAC3190 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)