C0603S472K1RACTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
4700 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0603S472K1RACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603S472K1RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603S472K1RACTU
Leírás
CAP CER FE 0603
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C0603S472K1RACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Szabad elektródás
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)