C0603C560K2GACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C560K2GACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C560K2GACTU
Leírás
CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603C560K2GACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)