C0603C560J1GAC9400TU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
56 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0603C560J1GAC9400TU
DigiKey raktári szám
399-C0603C560J1GAC9400TUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C560J1GAC9400TU
Leírás
CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)