C0603C272J5JACTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor U2J 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603C272J5JACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C272J5JACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C272J5JACTU
Leírás
CAP CER 2700PF 50V U2J 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0603C272J5JACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, alacsony veszteségi tényező
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)