C0603C152K1RALTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 4 370
Adatlap
KEMET
Raktáron: 4 433
Adatlap
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
TDK
YAGEO
TDK
1500 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0603C152K1RALTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C152K1RALTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C152K1RALTU
Leírás
CAP CER 0603
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0603C152K1RALTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)