C0603C104K4RAC70337411 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
cut-tape-render
C0603C104K4RAC70337411
DigiKey raktári szám
399-C0603C104K4RAC70337411TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C104K4RAC70337411
Leírás
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges feszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)